"Z NORY SUSŁA"

SKYE TERRIER

Historia hodowli : Nowości : O Skye Terrier : Nasze psy : Mioty Skye : Galeria


 
    W HODOWLI

Skyeomania's JISHBEL - Nasza hodowla powiększyła się o nową skye terrierkę. To prawnuczka naszej BRIGELLI. W sierpniu 2009 przybyła z Austrii z hodowli pana Otto Krcala.

WUWUZELA z Nory Susla Córka mojej Interchampionki Skyeomania’s JISHBEL, i pochodzącego z Finlandii Skywatch's LUCKY CHARM. Młodzieżowa Championka Polski. Na wystawie międzynarodowej w Poznaniu klasa otwarta, oc. doskonała , CWC, res.CACIB sędzia M.Jurek-Ereńska. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i bardzo towarzyska.

    ODESZŁY

BRIGELLA (w domu Bryza) uwielbiała, gdy ją podziwiano, umiała się pokazać
i wiedziała, że robi wrażenie. Na wystawach nie mogła doczekać się wejścia na ring. Bardzo towarzyska, lubiła kawę. Kiedyś wróciła ze spaceru z paczką kawy w zębach i nikt nie wie jak ją zdobyła. Świetna, troskliwa matka. Zawsze wesoła i “rozgadana” odeszła nagle w wieku 11 lat. Z jej ostatniego miotu
w hodowli pozostała JOGOBELLA (w domu JOGA – Joszka).

JOGOBELLA była zdecydowanie ładniejsza od swojej matki, lecz nie potrafiła się tak prezentować jak Bryza. Była psem terenowym, niestrudzona w lesie czy na łące pomimo krótkich łapek próbowała dotrzymać kroku dobermanom. Walczyła o każdy aport i potrafiła postawić na swoim. Niewielka ciałem, ale wielka duchem, pogodna i towarzyska. Była ulubienicą dzieci. 

     KONTAKT


mgr inż. Elżbieta GALLER
tel.
785-41-20-76
pemberley@wp.pl

 

 

design by: massima